Jak to probíhá

Jak to celé probíhá

1. Vyberete si vůz, který Vám sedne

  • Na stránce Výběr vozu si zvolíte vůz dle vašich požadavků. Nabídku vozů si můžete filtrovat podle možnosti termínů dodání, parametrů vozu nebo typu finančního produktu.

2. Zažádejte

  • Jakmile se zaregistrujete nebo se přihlásíte na Váš profil, můžete začít vyplňovat žádost o financování. Přiložte k ní sken nebo fotku Vašeho občanského a řidičského průkazu. Na konci žádosti si vyberete obchodníka ŠKODA, od něhož si budete chtít převzít vůz.
  • Vybraný vůz Vám během vyplňování rezervujeme po dobu 20 minut s tím, že danou dobu máte možnost až 3x prodloužit vždy na 20 minut. Na dokončení a odeslání údajů tak budete mít dostatek času.

3. Vyčkejte na posouzení žádosti

  • Vaši žádost do 24 hodin od jejího obdržení pečlivě posoudíme. O výsledku Vás samozřejmě budeme co nejrychleji informovat. V případě, že budeme potřebovat doplňující informace, zkontaktujeme Vás přes portál ŠKODA Online a současně Vám zašleme zprávu na Váš e-mail.

4. Uzavřete smlouvu

  • Vaše žádost byla schválena, hurá! Plné znění Návrhu na uzavření Smlouvy o operativním leasingu najdete na ŠKODA Online ve Vašem profilu. Zároveň Vám pošleme e-mail o schválení a uložení návrhu na uzavření smlouvy.
  • Bude určitě fajn, pokud si Návrh na uzavření Smlouvy o operativním leasingu detailně projdete. Až tak učiníte, požádáme Vás o zaplacení první plné splátky operativního leasingu přes naši platební bránu. Tu je zapotřebí realizovat do 24 hodin od obdržení zprávy o schválení žádosti. Platbu můžete přes naši platební bránu uhradit platební kartou (MasterCard, Visa) nebo online bankovním převodem (ČS, KB, ČSOB, RB, Moneta, mBank, FIO, ERA, UCB, Sberbank). Provedením platby přijímáte zaslaný návrh na uzavření smlouvy a smlouva se stává účinnou a platnou.

5. Převezměte si Váš nový vůz

  • Jakmile zaplatíte první plnou splátku operativního leasingu, určíte si termín převzetí vozidla, který Vám osobně vyhovuje nejlépe. Ten musí být stanoven na dobu maximálně 14 dnů od předběžného termínu dodání uvedeného ve smlouvě. Mějte, prosím, současně na paměti, že vůz si přebíráte vždy osobně a nemůžete k tomuto aktu zmocnit třetí osobu.

Máte otázku? Podívejte se do záložky Nejčastější dotazy.