K produktu

K produktu

ŠKODA On-line - co to je?

Jedná se o novou službu pro soukromé osoby, kterou Vám přináší ŠKODA AUTO ve spolupráci se svým partnerem ŠKODA Financial Services. Nový vůz ŠKODA si tak jednoduše můžete objednat a pronajmout online, formou operativního leasingu.

V čem je nabídka ŠKODA Online tak výjimečná?

Hlavní výhodou je pronájem vozu prostřednictvím online aplikace, díky níž si auto pořídíte doslova „od stolu“. Nepožadujeme po Vás ani žádnou akontaci či vstupní poplatky. Výše plateb, jsou fixní po celou dobu trvání smlouvy, jedná se o stejný princip jako u paušálních plateb pro mobilního operátora. Klidu Vaší duši určitě přidá i komplexní pojištění, zahrnující povinné ručení, havarijní pojištění s volitelnou spoluúčastí a připojištění skel vozidla. V případě dopravní nehody, kdy vůz bude nepojízdný z důvodu nehody, či dojde k jeho odcizení máte nárok na náhradní vůz (detail viz pojistné podmínky). Nemluvě o tom, že Vám odpadají starosti spojené se zárukou či její délkou, s prodejem ojetého vozidla, případně s pravidelnou servisní údržbou.

Kolik si mohu vzít vozů s financováním ŠKODA On-line?

Neomezeně! Počet vozidel pronajatých přes ŠKODA Online není daný, nelze však požádat o pronájem více vozidel najednou. V případě každé nové žádosti je nutné, abyste měli předchozí smlouvu již uzavřenou, tj. provedli jste úhradu první plné splátky operativního leasingu, kterou přijmete návrh na uzavření smlouvy.