Doprava a platba

Operativní leasing

Převzetí vozu

Jak a kde si vlastně vůz převezmete? Velmi jednoduše - u prodejce ŠKODA, kterého si sami zvolíte při objednávání vozu. Případné převzetí vozu u Vás doma záleží vždy na individuální domluvě se zvoleným prodejcem.

Termín převzetí si s prodejcem ŠKODA domluvíte sami, podle toho, jak se Vám to nejlépe hodí. Jediné, co musíte dodržet, je lhůta 14 dní od předběžného termínu dodání vozu, který jste si s dealerem dohodli.

A ještě jedna maličkost – převzetí auta je možné provést pouze osobně. Přes to vlak nejede... Pokud byste chtěli zmocnit třetí osobu, u nás bohužel nepochodíte.

Platba

Abyste si své nové auto mohli začít užívat naplno, je třeba ještě vyřešit finanční záležitosti. Zaplatit můžete zcela snadno platební kartou nebo bankovním převodem přes naši platební bránu. Podporujeme karty VISA a MasterCard a online bankovní převody z účtů největších bank v ČR (ČS, KB, ČSOB, RB, Moneta, mBank, FIO, ERA, UCB, Sberbank).

Koupě na úvěr

Převzetí vozu

Jak a kde si vlastně vůz převezmete? Velmi jednoduše - u prodejce ŠKODA, který je spojen s nabízeným skladovým vozidlem. Případné převzetí vozu u Vás doma záleží vždy na individuální domluvě se zvoleným prodejcem.

Termín převzetí si s prodejcem ŠKODA domluvíte sami, podle toho, jak se Vám to nejlépe hodí. Jediné, co musíte dodržet, je lhůta 14 dní od předběžného termínu dodání vozu, uvedeného ve Vaší smlouvě.

A ještě jedna maličkost – převzetí auta je možné provést pouze osobně. Přes to vlak nejede... Pokud byste chtěli zmocnit třetí osobu, u nás bohužel nepochodíte.

Platba akontace

Na tom jak složit akontaci, tedy finanční částku, kterou jako kupující budete hradit z vlastních prostředků (není součástí úvěru), se domluvíte s prodejcem ŠKODA, který Vám skladový vůz prodává, a který Vás bude kontaktovat po schválení financování.