Ke sjednání smlouvy

Ke sjednání smlouvy

Na jak dlouho se uzavírá smlouva v rámci produktu ŠKODA On-line?

Dáme Vám na výběr – pronájem vozu je možný buď na 24, 36 nebo 48 měsíců.

Co všechno je zahrnuto v platbě za pronájem?

Ptáte se zcela správně – kromě samotného pronájmu vozu je v měsíční platbě za produkt ŠKODA Online zahrnuto také:

  • Komplexní pojištění (bližší specifikace viz. produktový list pojištění).
  • U varianty služeb KOMPLET pak ŠKODA Předplacený servis, sada zimních kol a jejich sezónní výměna.

Mohu si něco vybrat já sám?

Samozřejmě! Chceme, aby nové auto skvěle padlo Vašemu vkusu a proto Vám dáváme možnost zvolit si:

  • Model
  • Motorizaci
  • Barvu
  • Výbavu
  • Délku pronájmu
  • Roční nájezd
  • Rozsah služeb
  • Spoluúčast pro havarijní pojištění

Mohu si vybrat pojištění?

To bohužel možné není, ale neklesejte na mysli. Komplexní ŠKODA pojištění, které je součástí produktu, kryje více než běžná pojistná rizika (bližší specifikace viz. produktový list pojištění).

Mám se při pořízení vozu přes ŠKODA Online připravit na nějaké další poplatky?

Kdepak! Jediným Vaším nákladem budou pravidelné měsíční platby. Dokonce i o přihlášení vozu se za Vás postará ŠKODA Financial Services.

Jaké další náklady na mě čekají, zvolím-li variantu KOMPLET?

Klidně si oddychněte – odpověď je „vůbec žádné“, protože všechny služby komunikované ve variantě KOMLET jsou již zahrnuté v měsíční splátce nájmu. Jediné, s čím počítejte, jsou náklady na pohonné hmoty, popřípadě dálniční poplatky.

Co potřebuji k tomu, abych mohl uzavřít smlouvu on-line?

Předpokládáme, že Vám je 18 let a více. Produkt je nabízen spotřebitelům a podnikatelům s českým občanstvím. K vyplněné žádosti o poskytnutí financování bohatě postačí přiložit sken/fotku Vašeho platného občanského průkazu ČR a platného řidičského oprávnění.

Jakým způsobem můžu uhradit první plnou splátku, která potřebnou pro přijetí Návrhu na uzavření Smlouvy o operativním leasingu?

Je to úplně jednoduché! Platbu můžete pohodlně zaplatit platební kartou nebo online bankovním převodem přes naši platební bránu.

Co když nestihnu uhradit požadovanou plnou první platbu do 24 hodin od obdržení zprávy o schválení smlouvy?

Ač neradi, budeme muset zrušit Vaši rezervaci i žádost. Pokud Váš zájem o vybrané vozidlo bude přetrvávat, vozidlo si vyberete znovu a proces žádosti o financování zopakujete. Do 24 hodin od schválení pak přes naši platební bránu zaplatíte požadovanou první plnou splátku operativního leasingu.

Co mám dělat, když chci objednávku zrušit?

Záleží, v jakém stádiu je proces uzavření smlouvy. Pokud k uzavření smlouvy ještě nedošlo, to znamená, že první plná platba nebyla z Vaší strany ještě provedena, můžete žádost poměrně snadno zrušit ve svém profilu na ŠKODA Online. V případě, že si pronájem vozidla rozmyslíte do 14 dní od uzavření smlouvy, dáme Vám možnost od ní odstoupit. Stačí vyplnit formulář pro odstoupení od smlouvy Žádost o odstoupení od smlouvy do 14 dní od podpisu smlouvy a zaslat jej na adresu sídla společnosti ŠkoFIN s.r.o.