Aktuální benefity

Aktuální benefity

Benefity k operativnímu leasingu

Vrácení vozu do 14 dnů:

Rozmysleli jste se a chcete vůz vrátit? A uzavřeli jste smlouvu jako soukromá osoba nepodnikatel? Žádný problém. Vůz, který nebyl nijak opravován, můžete do 14 dnů od jeho převzetí vrátit bez udání důvodu.

14denní lhůta platí pro doručení písemné výpovědi smlouvy, a to na adresu sídla společnosti nebo do její datové schránky. Dnem jejího doručení zaniká operativní leasing a spolu s ním také nárok na vrácení již zaplacených leasingových splátek, stejně jako odpuštění těch splátek, které jsou již po splatnosti

Vůz bude při vracení podroben detailní přejímací prohlídce a veškerá nadměrná poškození definovaná v Normách opotřebení při výpovědi smlouvy do 14 od předání vozu Vám budou vyúčtována k úhradě. Určitě Vám proto doporučujeme si daný přehled pozorně prostudovat a uvedená poškození, znečištění či opotřebení ještě před vrácením vozu uvést do pořádku.

Náklady spojené s převzetím vozidla, stejně jako poplatek ve výši 10 Kč za každý kilometr nad základní nájezd v délce 250 kilometrů, Vám následně vyúčtujeme a zašleme fakturu k proplacení.

Podrobné informace k vrácení vozu najdete v Obchodních podmínkách (bod 18.6.) a Normách opotřebení při výpovědi smlouvy do 14 dnů od předání vozu.

 

Vůz vám dovezeme až domů:

Preferujete převzít svůj nový vůz v pohodlí svého domova nebo v místě které si zvolíte? Dovezeme vám ho kamkoli řeknete, protože váš čas a bezpečí jsou obzvlášť v této době důležité.

Vybrané vozy pořízené na Škoda online vám dovezeme zdarma na vámi určenou adresu do 50 km od místa prodeje (dealerství). Služba je určena pro klienty Škoda online, kteří si sjednají financování vozu formou operativního leasingu. Datum a způsob dopravy si dohodnete s dealerem, který auto poskytuje a stejně podmínky v případě dovozu do vzdálenosti delší než 50 km.

 

Prozkoumejte aktuální nabídku vozů.