Ke sjednání smlouvy

Ke sjednání smlouvy

Na jak dlouho se uzavírá smlouva  v rámci produktu ŠKODA Online?

Dáme Vám na výběr – zpravidla je možné vůz pronajmout na 24 až 60 měsíců.

Co všechno je zahrnuto v platbě za pronájem u operativního leasingu?

Ptáte se zcela správně – kromě samotného pronájmu vozu je v měsíční platbě za produkt ŠKODA Online zahrnuto také komplexní pojištění (bližší specifikace se dozvíte na stránce věnované pojištění).

Můžete si taky vybrat z balíčků služeb Start, Servis a Komplet.

Varianta START – Obsahuje pouze základní povinné služby spojené s pronájmem vozidla.

Varianta SERVIS – Obsahuje základní povinné služby spojené s pronájmem vozidla a navíc i servisní úkony předepsané výrobcem.

Varianta KOMPLET – Obsahuje základní povinné služby spojené s pronájmem vozidla, servisní úkony předepsané výrobcem a dokonce i zimní komplety (pneumatiky vč. disků). (Jen upozorňujeme, že započítaná cena pneumatik je orientační a nemusí odpovídat vybranému provedení a motorizaci. Finální splátka se tedy může drobně lišit.)

Jakým způsobem můžu uhradit první plnou splátku, která potřebnou pro přijetí Návrhu na uzavření Smlouvy o operativním leasingu?

Je to úplně jednoduché! Platbu můžete pohodlně zaplatit platební kartou přes naši platební bránu.

Co když nestihnu uhradit požadovanou plnou první platbu do 24 hodin od obdržení zprávy o schválení smlouvy o operativním leasingu?

Ač neradi, budeme muset zrušit Vaši rezervaci i žádost. Pokud Váš zájem o vybrané vozidlo bude přetrvávat, vozidlo si vyberete znovu a proces žádosti o financování zopakujete. Do 24 hodin od schválení pak přes naši platební bránu zaplatíte požadovanou první plnou splátku operativního leasingu.

Mohu si něco vybrat já sám?

Samozřejmě! Chceme, aby nové auto skvěle padlo Vašemu vkusu, a proto Vám dáváme možnost vybrat si z bohaté nabídky modelů. V rámci parametrů financování můžete volit:

  • Typ financování – operativní leasing, financování úvěrem nebo za hotové
  • Parametry finanční služby
    • pro operativní leasing: dobu trvání, roční nájezd, balíček služeb, variantu pojištění a spoluúčast pro havarijní pojištění
    • pro úvěr: dobu splácení, splátku hrazenou předem, poslední nerovnoměrnou splátku, variantu pojištění a spoluúčast pro havarijní pojištění

Mohu si sám zajistit pojištění?

To je možné pouze v případě, že si vozidlo kupujete za vlastní prostředky. Pokud se rozhodnete využít financování od společnost ŠkoFIN, tak to bohužel možné není, ale neklesejte na mysli. Komplexní ŠKODA pojištění, které je součástí produktu, kryje více než běžná pojistná rizika (bližší specifikace viz. produktový list pojištění v rámci operativního leasingu a produktový list pojištění v rámci úvěru).

Co potřebuji k tomu, abych mohl objednat vůz s financováním online?

Předpokládáme, že Vám je 18 let a více. Produkt je totiž nabízen pouze fyzickým, nepodnikajícím osobám s českým občanstvím, které dosáhly dospělosti. K vyplněné žádosti o poskytnutí financování bohatě postačí přiložit sken/fotku Vašeho platného občanského průkazu ČR a druhého osobního dokladu a dokument dokládající Vaše příjmy (výpis z bankovního účtu za poslední 3 měsíce, poslední 3 výplatní pásky nebo potvrzení od zaměstnavatele).

Co mám dělat, když chci objednávku zrušit?

Operativní leasing

Záleží, v jakém stádiu je proces uzavření smlouvy. Pokud k uzavření smlouvy ještě nedošlo, to znamená, že první plná platba nebyla z Vaší strany ještě provedena, můžete žádost poměrně snadno zrušit ve svém profilu na ŠKODA Online. V případě, že si pronájem vozidla rozmyslíte do 14 dní od uzavření smlouvy, dáme Vám možnost od ní odstoupit. Stačí vyplnit formulář pro odstoupení od smlouvy Žádost o odstoupení od smlouvy do 14 dní od podpisu smlouvy a zaslat jej na adresu sídla společnosti ŠkoFIN s.r.o.

Úvěr

Do podpisu Smlouvy o úvěru je Vaše žádost nezávazná. Pokud tedy k uzavření smlouvy o financování ještě nedošlo, to znamená, že mezi Vámi a společností ŠkoFIN ještě nebyla podepsána příslušná smlouva o financování, můžete žádost poměrně snadno zrušit pouhým oznámením, například v rámci hovoru s naším pracovníkem nebo odpovědí na email, se kterým s Vámi komunikujeme. Po uzavření smlouvy již zrušení objednávky není možné. V takovém případě lze smlouvu o financování předčasně ukončit pouze způsobem a za podmínek stanovených v příslušné smlouvě.