K produktu

K produktu

ŠKODA On-line - Co to je?

Jedná se o novou službu pro soukromé osoby, kterou Vám přináší ŠKODA AUTO a ŠkoFIN. Nový vůz ŠKODA si tak jednoduše můžete přímo koupit od prodejců ŠKODA nebo můžete využít některé nabídky finančních služeb ŠkoFIN.

Kdo provozuje portál ŠKODA On-line?

Portál ŠKODA On-line provozují společně společnosti ŠKODA AUTO a ŠkoFIN. ŠKODA AUTO odpovídá za provoz portálu ŠKODA On-line v rozsahu nabídky vozidel ŠKODA a zprostředkování jejich koupě mezi zákazníkem (kupujícím) a prodejcem ŠKODA. Část portálu ŠKODA On-line umožňující nabízení a sjednání finančních služeb k pořízení vozu ŠKODA je provozována společností ŠkoFIN. Pokud se rozhodnete při pořízení vozidla na skoda-online.cz využít možnosti financování, podáním žádosti o finanční službu vstupujete přímo do vztahu pouze se společností ŠkoFIN.

V čem je nabídka ŠKODA Online tak výjimečná?

Hlavní výhodou je pořízení vozu prostřednictvím online aplikace, díky níž si auto pořídíte doslova „od stolu“. Můžete si vybrat s několika způsobů pořízení vozidla dle vašich potřeb a preferencí. Společně s pořízením vozidla s financováním od společnosti ŠkoFIN si můžete sjednat také další služby společnosti ŠkoFIN pro provozování vozidla. Klidu Vaší duši určitě přidá i komplexní pojištění, zahrnující povinné ručení, havarijní pojištění s volitelnou spoluúčastí a připojištění skel vozidla. V případě dopravní nehody, kdy vůz bude nepojízdný z důvodu nehody, či dojde k jeho odcizení, máte navíc i nárok na náhradní vůz (detail viz pojistné podmínky).

Kolik si mohu vzít vozů s financováním ŠKODA Online?

Neomezeně! Počet vozidel pořízených přes ŠKODA Online není daný, nelze však pořizovat více vozidel s finančními službami společnosti ŠkoFIN najednou. V případě každé nové žádosti o financování je nutné, abyste měli předchozí smlouvu o financování již platně uzavřenou, tj. musíte tuto smlouvu se společností ŠkoFIN podepsat.