Jak vrátit vůz na operativní leasing

Jak vrátit vůz na operativní leasing

Co se děje před vrácením vozu

Kromě toho, že se se svým vozem začnete loučit a vzpomínat na vše hezké, co jste spolu zažili, Vám tři měsíce před koncem smlouvy zašleme dopis s pokyny k přistavení vozidla. A to je signál, který si dobře zapamatujte – je totiž nejvyšší čas vybrat si nový vůz z naší aktuální nabídky.

Vrácení vozu v kostce:

  • K vrácení vozu si připravte osvědčení o registraci vozidla (malý technický průkaz, přesně tak), dále zelenou kartu, servisní knížku, návod k obsluze, všechny klíče od předmětného vozidla, včetně bezpečnostního kódu spolu s dálkovým ovládáním zámků, kódy zabezpečovacích systémů a rádia. Není toho zrovna málo!
  • Veškeré pojistné události vyřešte před konečným vrácením vozidla. Po vrácení již není možné nahlásit jakékoliv poškození jako pojistnou událost.
  • Vůz bude při vracení podroben detailní přejímací prohlídce a veškerá nadměrná poškození, definovaná v Manuálu řidiče, Vám budou vyúčtovaná k úhradě. Určitě Vám proto doporučujeme si daný přehled pozorně prostudovat a uvedená poškození ještě před vrácením vozu opravit.
  • Jistě jste zaregistrovali, že ve smlouvě máte uveden maximální počet kilometrů za dobu trvání nájmu, stejně jako sazbu za přejeté / nedojeté kilometry a toleranci nájezdu.
    1. Dobrá zpráva pro Vás, kteří nedočerpáte stanovený limit kilometrů – vrátíme Vám za ně poměrnou částku.
    2. V případě, že naopak limit překročíte, se nic neděje. Částku za kilometry nad tento limit Vám jednoduše a přehledně vyfakturujeme.