Jak to celé probíhá

Jak to celé probíhá

Operativní leasing

1. Vyberete si vůz, který Vám sedne

 • Na stránce Výběr vozu si zvolíte vůz dle Vašich požadavků. Nabídku vozů si můžete filtrovat například podle parametrů vozu, lokace dealera nebo typu finančního produktu.

2. Zažádejte

 • Jakmile se zaregistrujete nebo se přihlásíte na Váš profil, můžete začít vyplňovat žádost o financování. V žádosti bude nutné nahrát sken nebo fotku Vašeho občanského a řidičského průkazu a doložit potvrzení příjmů.
 • Vybraný vůz Vám během vyplňování rezervujeme po dobu 20 minut s tím, že danou dobu máte možnost až 3x prodloužit vždy na 20 minut. Na dokončení a odeslání údajů tak budete mít dostatek času.
 • Po zadání žádosti o financování Vám bude vozidlo rezervováno po dobu 5 dní, takže je dostatek času na posouzení Vaší žádosti.

3. Vyčkejte na posouzení žádosti

 • Vaši žádost pečlivě posoudíme do 2 pracovních dnů  od jejího obdržení. O výsledku Vás samozřejmě budeme co nejrychleji informovat. V případě, že budeme potřebovat doplňující informace, zkontaktujeme Vás přes portál ŠKODA Online a současně Vám zašleme zprávu na Váš e-mail.

4. Uzavřete smlouvu

 • Vaše žádost byla schválena, hurá! Plné znění Návrhu na uzavření Smlouvy o operativním leasingu najdete na ŠKODA Online ve Vašem profilu. Zároveň Vám pošleme e-mail o schválení a uložení návrhu na uzavření smlouvy.
 • Bude určitě fajn, pokud si Návrh na uzavření Smlouvy o operativním leasingu detailně projdete. Až tak učiníte, požádáme Vás o zaplacení první plné splátky operativního leasingu přes naši platební bránu. Tu je zapotřebí realizovat do 24 hodin od obdržení zprávy o schválení žádosti. Platbu můžete přes naši platební bránu uhradit platební kartou (MasterCard, Visa) nebo online bankovním převodem (ČS, KB, ČSOB, RB, Moneta, mBank, FIO, ERA, UCB, Sberbank). Provedením platby přijímáte zaslaný návrh na uzavření smlouvy a smlouva se stává účinnou a platnou.

5. Převezměte si Váš nový vůz

 • Jakmile zaplatíte první plnou splátku operativního leasingu, určíte si termín převzetí vozidla, který Vám osobně vyhovuje nejlépe. Ten musí být stanoven na dobu maximálně 14 dnů od předběžného termínu dodání uvedeného ve smlouvě. Mějte, prosím, současně na paměti, že vůz si přebíráte vždy osobně a nemůžete k tomuto aktu zmocnit třetí osobu.

Máte otázku? Podívejte se do záložky Nejčastější dotazy.

Koupě vozu na úvěr

Tento způsob financování je poskytován společností ŠkoFIN, s.r.o.

 

1. Vyberete si vůz, který Vám sedne

 • Na stránce Výběr vozu si zvolíte vůz dle Vašich požadavků. Nabídku vozů si můžete filtrovat například podle parametrů vozu, lokace dealera nebo typu finančního produktu.
 • Upozorňujeme, že výše splátky je orientační z důvodu, že neznáme Váš věk a bezeškodní průběh ve chvíli výpočtu, které jsou potřebné pro stanovení přesné ceny pojištění. Proto se může finální splátka mírně lišit.

2. Vyplňte online žádost

 • Začněte vyplňovat žádost o financování. V žádosti bude nutné nahrát sken nebo fotku Vašeho občanského a řidičského průkazu a doložit potvrzení příjmů.
 • Po zadání žádosti o financování Vám bude vozidlo rezervováno po dobu 5 dní, takže je dostatek času na posouzení Vaši žádosti.

3. Vyčkejte na vyřízení žádosti

 • Vaši žádost zpracujeme do 2 pracovních dní. Po vyhodnocení Vám zašleme nezávaznou nabídku s finální splátkou (jak bylo řečeno výše, splátka se může lišit kvůli neznalosti Vašeho věku a bezeškodního průběhu ve chvíli výpočtu, které mají vliv na výši pojistného). V případě, že budeme potřebovat doplňující informace, budeme Vás kontaktovat pomocí e-mailu nebo telefonu.
 • Pokud se nabídku rozhodnete přijmout (stále nezávazně), posoudíme Vaši bonitu na základě údajů uvedených v žádosti. O výsledku Vás samozřejmě budeme co nejrychleji informovat.

4. Uzavřete smlouvu

 • Vaše žádost byla schválena, hurá! Plné znění Návrhu na uzavření Smlouvy o úvěru a zbytek smluvní dokumentace Vám zašleme emailem. Dříve než se rozhodnete uzavřít Smlouvu o úvěru, se prosím důkladně seznamte s předsmluvními informacemi k poskytovanému úvěru, návrhem Smlouvy o úvěru a veškerými dalšími smluvními dokumenty.
 • Smlouvu o úvěru s Vámi za společnost ŠkoFIN uzavře příslušný prodejce ŠKODA, který je na skoda-online.cz uveden jako prodejce vybraného vozidla.
 • Smlouvu o úvěru uzavíráte s příslušným prodejcem ŠKODA společně s koupí vozu, tj. při uzavření kupní smlouvy na vybraný vůz mezi Vámi a tímto prodejcem ŠKODA. Prodejce ŠKODA při uzavření Smlouvy o úvěru vystupuje jako obchodní zástupce společnosti ŠkoFIN.

5. Převezměte si Váš nový vůz

 • Po schválení Vaší žádosti Vás bude kontaktovat příslušný prodejce ŠKODA a dohodne s Vámi termín pro předání vozidla a další náležitosti.
 • Jak a kde si vlastně vůz převezmete? Velmi jednoduše - u příslušného prodejce ŠKODA. Případné převzetí vozu u Vás doma záleží vždy na individuální domluvě se zvoleným prodejcem.
 • Při jednání s prodejcem si určíte termín převzetí vozidla, který Vám osobně vyhovuje nejlépe. Mějte, prosím, současně na paměti, že vůz si přebíráte vždy osobně a nemůžete k tomuto aktu zmocnit třetí osobu.

Máte otázku? Podívejte se do záložky Nejčastější dotazy.