Operativní leasing ŠKODA Bez starostí

Operativní leasing ŠKODA Bez starostí

Co je operativní leasing

Operativní leasing je dlouhodobý pronájem vozu. Díky němu na nový vůz dosáhnete bez vysoké počáteční investice. Neplatíte totiž žádnou akontaci, ale jen pevně danou měsíční splátku. Ta zahrnuje nejen samotný vůz, ale také kompletní pojištění. Pokud budete chtít, můžete si do splátky zahrnout také zimní kola a péči v autorizovaném servisu.

Když chcete auto co nejdříve

Operativní leasing ŠKODA Bez starostí Online je nejsnazší cestou k pořízení automobilu. Na stránce skoda-online.cz na vás čekají přednastavené nejžádanější kombinace modelů, motorizací a výbav. Vy si vyberete tu, která nejlépe vyhovuje vašim představám a finančním možnostem, a přidáte už jen barvu, délku pronájmu a doplňkové služby. To vše aniž byste museli vstát ze svého oblíbeného křesla. Z pohodlí domova dokonce vyřídíte i smlouvu a první splátku. Jediná věc, kvůli které musíte ven z domu, je převzetí auta.

Když chcete auto přesně podle sebe

Máte na auto specifické požadavky? Nebo prostě jenom chcete jiný motor a nevšední barvu karoserie? Program ŠKODA Bez starostí pro vás má řešení také. V tomto případě vám místo internetu bude asistovat váš autorizovaný prodejce vozů ŠKODA.Pomůže vám s konfigurací a objednávkou auta, vyřízením smlouvy i všech náležitostí.

Více informací o operativním leasingu ŠKODA Bez starostí najdete na skodabezstarosti.cz