Jak nakupovat

Jak nakupovat

Mít auto znamená mít svobodu. Nenechte se ničím omezovat a získejte obojí – klidně hned a z pohodlí Vašeho domova. Stačí k tomu pouhých pár kroků, kterými Vás rádi provedeme.

Na úvodní stránce ŠKODA Online najdete přehled všech dostupných vozů. Úplný vozový park, že? Abyste se v nabídce snadno orientovali, máte k dispozici řadu nástrojů pro její třídění. Omezte výsledky vyhledávání např. zadáním maximální výše měsíční platby, modelu vozu nebo třeba typu paliva.

Před Vámi je nyní vůz, který Vás zaujal. Zkuste na něj kliknout. Zobrazí se Vám bližší detail včetně náhledu kompletní specifikace vozu. Na základě parametrů pronájmu, které jste zadal, pak vidíte měsíční platbu za konkrétní variantu. Zvolená barva není zrovna Vaše gusto? Jednoduše si vyberte jinou z dostupných variant, která se k Vám hodí lépe.

„Chci ho!“ To je tlačítko, které odkliknete ve chvíli, kdy jste si jistí, že tohle je vůz, který Vám bude příštích několik let říkat pane. Za pomoci našeho průvodce budete následně vyzváni k doložení potřebných dokumentů a zvolíte si místo i datum převzetí Vašeho nového vozu.

V průběhu celého tohoto procesu je pro Vás vůz rezervován. Splníte-li všechny podmínky společnosti ŠKODA Financial Services, budeme Vás informovat e-mailem o možnosti uzavření finální smlouvy. Pak už jen z Vaší strany stačí zaplatit první platbu, domluvit si přesný termín převzetí s prodejcem ŠKODA a můžete si začít užívat na plný plyn!

Pokud se o nákupním procesu chcete dozvědět více, podívejte se sem.